Informace pro učitele | Svazková základní škola Lošbates

Informace pro učitele

Hledáme pro naši školu kvalitní učitele

Chtěli byste učit ve zbrusu nové moderní škole vznikající na zelené louce? Brzy se vám to může splnit. Právě teď začínáme pro naši školu a jejích 2 x 9 tříd hledat desítky nových učitelů všech aprobací s nástupem od 1. 9. 2025.

Možná si říkáte, že je ještě brzy. Ale víme, že řada zodpovědných učitelů plánuje hodně dopředu. I proto se na vás obracíme již nyní.

Pokud pro vás tato nabídka zní lákavě, napište nám na e-mailovou adresu reditel@zslosbates.cz a pošlete nám základní informace o sobě.

A proč se stát učitelkou či učitelem právě ve Svazkové základní škole LOŠBATES?

Naším zájmem je vybudovat různorodý pedagogický tým složený ze samostatných odpovědných lidí respektujících společný cíl. Vytvoření školy na zelené louce, zejména v prostředí, kde škola nikdy nebyla, je ohromnou příležitostí. Musíme být schopni vytvářet, budovat, spolupracovat, spojovat, ale také opouštět a překonávat. Škola jako místo setkávání, vzdělávání, rozvoje a socializace nezbytně potřebuje lidi, kteří chápou smysl svojí práce.

Koho tedy hledáme?

• lidi se srdcem a láskou k dětem
  • lidi, kteří chtějí s dětmi pracovat
  • lidi, kteří mají zájem
  • lidi, kteří se umějí domluvit
  • lidi, kteří vidí dopředu
  • lidi, kteří milují svoji vzdělávací oblast, přitom stejně uznávají i ty druhé
  • lidi samostatné, přitom schopné pracovat v týmu
  • lidi schopné plánovat i improvizovat
  • lidi ochotné vytvářet i dodržovat pravidla
  • lidi s nadhledem
  • lidi kompetentní a znalé
  • lidi různého věku i životních zkušeností

Všechny zároveň zveme na naše akce „U Huberta o školství a vzdělávání“, které pořádáme vždy jednou za několik měsíců v Louňovicích. Jde o semináře určené primárně pro učitele základních škol, kde diskutujeme o různých aktuálních tématech – například jak učit, aby to bavilo učitele i žáky, nebo o komunikaci mezi učiteli a rodiči. Nejbližší akci plánujeme na podzim 2024.

V mezidobí nás kromě tohoto webu můžete sledovat také prostřednictvím webových stránek dobrovolného svazku obcí LOŠBATES na www.losbates.cz nebo prostřednictvím facebookové stránky nové školy.

Budeme se na vás těšit.